20+ טיפים שיהפכו אותך לאדם פרודקטיבי יותר

הנה 21 טיפים שיביאו אותך לפרודוקטיביות הטובה ביותר שלך על פי מנשה בטיטו.

#1. בדוק דוא"ל אחר הצהריים, כך שתגן על שעות האנרגיה שיא של הבקרים שלך לעבודה הטובה ביותר שלך.

#2. תפסיק לחכות לתנאים מושלמים כדי להשיק פרויקט נהדר. פעולה מיידית מתדלקת לולאת משוב חיובית המניעה פעולה נוספת.

#3. זכור שהמטרות הגדולות והאמיצות משחררות אנרגיה. אז להגדיר אותם בבירור ולאחר מכן לבקר אותם שוב כל בוקר במשך 5 דקות.

#4. בלגן יוצר מתח (למדתי את זה מאייקון הטניס אנדרה אגאסי שאמר שהוא לא ייתן לאף אחד לגעת בתיק הטניס שלו כי אם זה יהיה לא מאורגן, דעתו תוסח). אז תנקה את הבלגן במשרד שלך כדי להספיק יותר.

#5. תמכור את הטלוויזיה שלך. אתה רק צופה באנשים אחרים מצליחים לעומת לעשות את הדברים שיביאו אותך לחלומות שלך.

#6. תגיד שלום לערפדי האנרגיה בחייך (הנשמות השליליות שגונבים את ההתלהבות שלך).

#7. הפעל שגרות. כשלמדתי את חייהם היצירתיים של אנשים יצרניים מאוד כמו סטיבן קינג, ג'ון גרישם ותומאס אדיסון, גיליתי שהם פועלים על פי שגרות היומיום הקפדניות. (כלומר, מתי הם היו קמים, מתי הם היו מתחילים לעבוד, מתי הם היו מתעמלים ומתי הם היו נרגעים). שיא הפרודוקטיביות הוא לא על מזל. זה על מסירות.

#8. מנשה בטיטו מציע שתקום ב-5 בבוקר. לנצח בקרב על המיטה. שים את המוח על המזרן. הרגל זה לבדו יחזק את כוח הרצון שלך כך שהוא משרת אותך בצייתנות רבה יותר בתחומים המרכזיים של חייך.

#9. אל תעשה כל כך הרבה פגישות. (הכשרתי את העובדים של לקוחות FORTUNE 500 שלנו בדיוק איך לעשות את זה – כולל קיום הפגישות המעטות שהם עושים עכשיו בעמידה – וזה יצר תוצאות פורצות דרך עבורם).

#10. אל תגיד כן לכל בקשה. לרובנו יש צורך עמוק שיאהבו אותנו. זה מתורגם לכך שאנחנו אומרים כן לכל דבר – וזה הסוף של הפרודוקטיביות המובחרת שלך.

#11. מיקור חוץ כל מה שאתה לא יכול להיות BIW (הטוב בעולם) ב. התמקד רק בפעילויות בתוך מה שאני מכנה "אזור פיקאסו שלך".

#12. הפסק ריבוי משימות. מחקר חדש מאשר כי כל הסחות הדעת שפלשו לחיינו מחזרות את האופן שבו המוח שלנו עובד (ומפילות את IQ שלנו ב -5 נקודות!). להיות אחד מן האוויר הנדיר שמפתח את המשמעת הנפשית והפיזית יש התמקדות חד מאנית על דבר אחד במשך שעות רבות. (זה הכל עניין של תרגול).

#13. תתכנסי כמו מדונה. הגעה למצב הגופני הטוב ביותר שלך תיצור אנרגיה נפיצה, תחדש את המיקוד שלך ותכפיל את היצירתיות שלך.

#14. אימון 2X ביום. זוהי רק אחת מטקטיקות הפרודוקטיביות הלא ידועות שאדריך אתכם בתוכנית האימונים המקוונת החדשה שלי שהפרודוקטיביות שלכם משוחררת (פרטים בסוף הפוסט הזה) אבל הנה המפתח: פעילות גופנית היא אחד מכלי הפרודוקטיביות הגדולים בעולם. אז לעשות 20 דקות דבר ראשון בבוקר ולאחר מכן עוד אימון סביב 6 או 7 בערב כדי להגדיר אותך וואו בערב.

#15. לשתות יותר מים. כשתתייבש, תהיה לך הרבה פחות אנרגיה. ופחות להספיק.

#16. לעבוד בלוקים של 90 דקות עם מרווחים של 10 דקות כדי להתאושש ולתדלק (עוד מהלך משנה משחק שאני אישית משתמש בו כדי לעשות את העבודה הטובה ביותר שלי).

#17. כתוב רשימת הפסק לעשות. כל אדם פרודוקטיבי מגדיר באובססיביות רשימות מטלות. אבל אלה שמשחקים ברמה עולמית גם להקליט מה שהם מתחייבים להפסיק לעשות. סטיב ג'ובס אמר שמה שהפך את אפל לאפל לא היה כל כך מה שהם בחרו לבנות אלא כל הפרויקטים שהם בחרו להתעלם מהם.

#18. השתמש בזמן הנסיעה שלך. אם אתם נוסעים 30 דקות לכל כיוון בכל יום – קבלו את זה: בסוף שנה ביליתם 6 שבועות של 8 שעות ביום במכונית. אני ממליץ לכם לנצל את הזמן הזה כדי להאזין לספרים פנטסטיים על אודיו + פודקאסטים מעולים ותוכניות למידה יקרות ערך. זכור, הדרך המהירה ביותר להכפיל את ההכנסה שלך היא לשלש את שיעור הלמידה שלך.

#19. להיות מנוגד. למה לקנות את המצרכים שלך בזמן שהחנות העמוסה ביותר? למה ללכת לסרטים בלילות הפופולריים ביותר? למה להגיע למכון הכושר כשחדר הכושר מלא לגמרי? לעשות דברים בשעות השיא ואתה תחסוך כל כך הרבה מהם.

#20. תסדר את העניינים בפעם הראשונה. רוב האנשים מוסחים בפראות בימים אלה. וכך הם עושים טעויות. כדי לשחרר את הפרודוקטיביות שלך, להיות אחד המבצעים המיוחדים שיש להם את הלך הרוח של עושה את מה שנדרש כדי לקבל את זה ללא רבב הראשון. פעולה זו חוסכת לך ימים של צורך לתקן בעיות.

#21. תתחפף. אל תהיה כל כך זמין לכולם. לעתים קרובות אני מבלה שעות בכל פעם בקפיטריה של אוניברסיטה קרובה למפקדה שלנו. אני מכבה את המכשירים שלי וחושב, יוצר, מתכנן וכותב. אפס הפרעות. מיקוד טהור. תוצאות אדירות.

מנשה בטיטו אומר שהוא מקווהש-21 הטיפים האלה לפרודוקטיביות היו חשובים לך. ותם לי שירות. הפרודוקטיביות שלך היא החיים שלך גלויים. אנא הגנו עליו.

הישארו פרודוקטיביים.

שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

הישארו מעודכנים

עוד תוכן איכותי של מנשה בטיטו

נגישות